Ловля форелі в Карпатах

Унікальна можливість і відмінний сервіс

Унікальна можливість власноруч зловити форель на вудку. Форель - хижа і дуже обережна риба, що живе в гірських і проточних річках. На території готелю «Смерековий двір», в спеціальному водоймищі з проточною водою, є можливість зловити форель поплавковою вудкою буквально за 5 хвилин.

Спійману вами форель, під спеціально приготованими спеціями, запікають на мангалі і гарно оформлену на блюді, подають на ваш стіл. Така страва, в суміші з адреналіном від вивудження потужної риби, не залишає байдужим жодного відвідувача. М'ясо у форелі дуже ніжне і практично без кісточок, тільки хребет. А приготована на вугіллі риба з ароматною скоринкою - улюблене смакота для багатьох відпочиваючих.

Фото: рибалка і запечена форель


Дивіться також:

Відпочинок в Карпатах з дітьми влітку

Відпочинок в Карпатах з дітьми влітку

Справжній хіт для сімей. Насолоджуйтеся прекрасними сімейними прогулянками і незліченними одноденними екскурсіями для будь-якого віку. Сімейний відпочинок не може бути більш різноманітним, ніж тут, на Закарпатті, в екологічно чистому куточку Верховини.

Детальніше »»»

Відпочинок в Карпатах з басейном

Якщо ви втомилися з дороги до місця відпочинку в нашому затишному куточку Закарпаття, перше що можна зробити вже прямо "на порозі" - це зануритись в басейн, наповнений свіжою джерельною водою що збігає з гір!
Для наших відпочиваючих в Карпатах кілька басейнів на будь-який смак =)

Детальніше »»»

Відпочинок в Закарпатті зимою

Біля готелю обладнана гірськолижна траса з великим бугельним підйомником та сніговими гарматами. Довжина траси становить 850м з перепадом висот у 140 м. Для дітей організована невелика траса з дитячим бугельним підйомником на 100 метрів. Також в готелі відкритий прокат гірськолижного спорядження: лижі з ботінками, сноуборди, сноублейди, санчата, тарілки.

Детальніше »»»