Сімейний відпочинок в Карпатах з дітьми влітку

Справжній хіт для сімей в 2024 році

Відпустка з дітьми в Карпатах – це відпочинок всією сім'єю серед гір на березі гірської річки. Насолоджуйтеся прекрасними сімейними прогулянками і незліченними одноденними екскурсіями для будь-якого віку. Сімейний відпочинок не може бути більш різноманітним, ніж тут, на Закарпатті, в екологічно чистому куточку Верховини.

Мрієте про гірський відпочинок, щоб зарядитися енергією в родині? Готель «Смерековий двір» з радістю пропонує вам здійснити свою мрію, запропонувавши зупинитися в одному з 15 комфортабельних номерів і обладнаних для розміщення сімей. Наш 3-зірковий готель, розташований в самому центрі Закарпаття, в селищі Жденієво на березі гірського потічка.

Готель має ігровий майданчик для дітей і все необхідне для відпочинку всією сім'єю. Відкрийте для себе природу і вдихніть чисте повітря Карпат. Чудове розташування готелю практично в центрі Карпат, надає широкий спектр розваг і проведення дозвілля: різноманітні екскурсії, походи в гори, спортивні майданчики, прокат велосипедів, басейн і просто релакс під теплими променями сонця на березі гірської річки.

 

Під час літнього відпочинку в Карпатах , наш готель запрошує вас відкрити для себе більш чарівні сторінки історії і пам'яток Карпат, насолоджуйтеся нашими захоплюючими екскурсіями з не менш цікавим екскурсоводом.

Здійснюйте сімейні походи в гори. Адже природа - це найкрасивіший дитячий ігровий майданчик. Відвідайте сусідні полонини чи гору Пікуй, відправившись в похід, і випробуйте задоволення, яке ви відчуваєте, досягнувши вершини. Поряд з готелем проходять кілька пішохідних маршрутів, які також підходять і для дітей. Наш екскурсовод запропонує туристичну програму, щоб допомогти гостям, особливо дітям, відкрити для себе гори і завести нових друзів.

 

Дозвольте нам допомогти вам спланувати свою відпустку і відчути моменти радості. Проведіть сімейне літо, забронювавши зараз відповідний номер для вашого відпочинку з дітьми.


Дивіться також:

Сон на бджолиних вуликах в Карпатах

Сон на бджолиних вуликах в Карпатах

Раді запропонувати гостям та відвідувачам готеля нову унікальну SPA-послугу - сон на бджолиних вуликах.
Бджоли створюють величезне біологічне магнітне поле, під дією якого відбувається вирівнювання порушень електромагнітного поля людини.

Детальніше »»»

Ловля форелі  на Закарпатті

Вам надається унікальна можливість власноруч зловити на вудку форель, яку запечуть на вугіллі і податут на стіл.
Форель - хижа і дуже обережна риба, що живе в гірських і проточних річках.

Детальніше »»»

Відпочинок в Закарпатті зимою

Біля готелю обладнана гірськолижна траса з великим бугельним підйомником та сніговими гарматами. Довжина траси становить 850м з перепадом висот у 140 м. Для дітей організована невелика траса з дитячим бугельним підйомником на 100 метрів. Також в готелі відкритий прокат гірськолижного спорядження: лижі з ботінками, сноуборди, сноублейди, санчата, тарілки.

Детальніше »»»