Відпочинок в Карпатах зимою 2024

Довжина траси - 850 м
Перепад висот - 140 м
Бугельний підйомник
Снігові гармати
Лижі для дорослих та дітей
Сноуборди і сноублейди
Санчата і тарілки (льодянки)

Ціни, зима 2024

Онлайн камера гірськолижного схилу

Чим приваблює відпочинок в Закарпатті зимою?

Звичайно, дуже приємно помилуватися вкритими снігом гірськими схилами та чудовими засніженими ялинками. Та особливо вабить Закарпаття зимою, завдяки гірськолижним схилам з відпочинком на лижах і сноубордах. Цьому сприяє гірський рельєф і більш прохолодний температурний режим високогір'я. У Карпатах кататись на лижах і сноубордах можливо практично до квітня. Особливо добре відпочивати на гірськолижних курортах обладнаних сніговими гарматами. Так, навіть вже при позитивній денній температурі, але ще при мінусових нічних, снігові гармати можуть за ніч настріляти досить свіжого снігу, щоб продовжити ваш активний відпочинок та перебування в Карпатах.

Гірськолижна траса в Жденієво

Куди краще поїхати зимою в західній Україні?

Привабливий відпочинок в Закарпатті зимою пропонує готель «Смерековий двір». Основна перевага готелю в тому, що він знаходиться безпосередньо біля підніжжя гірськолижного схилу. Сама ж гірськолижна траса обладнана великим бугельним підйомником та має снігові гармати. Довжина траси становить 850 метрів з перепадом висот у 140 метрів.

Не забуті і найменші відпочиваючі. Тут найкращий відпочинок в Карпатах з дітьми зимою! Так для дітей організована невелика траса з маленьким дитячим бугельних підйомників на 100 метрів, а також огороджена частина схилу для катання на санчатах та тарілках.

У готелі «Смерековий двір» можливо взяти напрокат практично будь-яке спорядження для катання і відпочинку зимою. Це гірські лижі з ботінками для дорослих або дітей та сноуборди. А для любителів екстраординарного активного відпочинку, в прокаті присутні і сноублейди. Для самих маленьких відпочиваючих напрокат можливо взяти санчата, снігокати або тарілки (льодянки) для катання на них з гірки.

Ціни на відпочинок в Карпатах зимою 2024

Ціни за проживання в готелі доступні на сторінці: "Номери".

Прокат спорядження, Смерековий двір

НазваЦіна
за день
Лижі з ботінками для дорослих грн.
Дитячі лижі грн.
Сноуборди грн.
Сноублейди грн.
Санчата грн.
Тарілки грн.

Вартість підйомника в Карпатах

НазваЦіна
за день
Абонемент для дорослого грн.
Дитячий абонемент грн.

Послуги інструктора з гірських лиж в Карпатах

Інструктора, з великим досвідом навчання, поставлять вас або вашу дитини на лижі та навчать самостійно спускатися з вершини траси.

НазваЦіна
Послуги інструктора
* грн./час

* – при навчанні більше однієї години, ціна за послуги інструктора може бути опущена до грн./год.

Фото гірськолижних схилів в Жденієво

Фото з прокату

Прокат лиж та санчат Прокат лиж та санчат Прокат лиж та санчат Прокат лиж та санчат Прокат лиж та санчат Прокат лиж та санчат Прокат лиж та санчат Прокат лиж та санчат Прокат лиж та санчат Прокат лиж та санчат Прокат лиж та санчат Прокат лиж та санчат

Дивіться також:

Відпочинок в Карпатах з дітьми

Відпочинок в Карпатах з дітьми

Справжній хіт для сімей. Насолоджуйтеся прекрасними сімейними прогулянками і незліченними одноденними екскурсіями для будь-якого віку. Сімейний відпочинок не може бути більш різноманітним, ніж тут, на Закарпатті, в екологічно чистому куточку Верховини.

Детальніше »»»

На гірскому схилі поблизу "Смерекового двору" розпочато будівництво нового підйомника та водяної магістралі з подальшим встановленням сніжної гармати для покриття схилу снігом, незалежно від примх погоди.

Детальніше »»»