Екскурсії в Карпатах

Екскурсії - відмінний відпочинок і можливість дізнатись про Карпати.

На екскурсії запрошуємо відпочиваючих з сусідніх готелей
та всіх бажаючих!

Ми організовуємо поїздки по визначних місцях Закарпаття і пропонуємо наступні екскурсії:

1 Жденієво - Мукачево (замок) - Берегове (термальні джерела) - грн.

Мукачевський замок Паланок

По Закарпаттю безліч старовинних архітектурних пам'ятників середньовіччя, серед яких є кам'яні замки, культові споруди. Мукачівський замок "Паланок" - пам'ятник архітектури і історії ХIII-XVII століть. У IХ-Х століттях тут була побудована невелика фортеця для охорони Карпатський кордонів Київської Русі. Детальніше можна взнати тут - Замки Закарпаття.

Термальні джерела в Береговому - це великий басейн просто неба, температура води в якому +34 градуси. Хіба хто зможе відмовити собі в задоволенні викупатись в теплій воді термальних джерел просто неба, особливо взимку!

Детальніше »»»

2 Поїздка на озеро Синевір та водопад Шипіт - грн.

Водоспад Шипіт

Національний парк "Синевір" відноситься до найбільших і найпривабливіших природно-заповідних територій Закарпаття. Щоб побачити це диво природи, потрібно піднятися в гори - блакитне прозоре озеро сховалося серед гір. Далі читайте легенду про походження Синевірського озера.

Водопад Шипіт є триступінчатим каскадом заввишки 12м, що спадає у вузькій обривистій ущелині і з обох боків затиснутий крутими уступами скель. Детальніше дивіться фото та відгуки про водоспад Шипіт.

Детальніше »»»

3 Ужгород (відвідування музеїв - етнографічного і краєзнавчого) - с. Середнє (відвідування винних підвалів з дегустацією вин) - грн.

Ужгород: краєзнавчий  музей

У письмових джерелах Ужгород згадувався вже в 872 році як слов'янське укріплення. Сучасний вигляд ужгородський замок придбав після неодноразових перебудов в XVI столітті. Зараз тут розташовується обласний краєзнавчий музей, багаточисельні експонати якого розповідають про багатства краю, про його древню і нову історію. Серед них - немало унікальних. Наприклад, бронзовий скарб, знайдений в селі Бегані Берегівського району: більше ста всіляких виробів - від прикрас до зброї. Ужгород:  етнографічний музей Тут зберігаються також "Острожська біблія" Івана Федорова (1581), "Лексикон словеноруський" Памви Берінди (1657) та інші першодруковані тексти.

На схилі Замкової гори, поряд з середньовічним замком розташовано Закарпатський музей народної архітектури і побуту. У ньому зібрані найбільш характерні зразки народної архітектури різних етнічних груп населення Закарпаття кінця XVIII - середини XX століття.

Винні погреби, с.Середнє

Закарпатська область є визнаним центром виноробства. Слід зазначити, що закарпатські вина по своїх смакових якостях не поступаються кращим європейським марочним аналогам. Якість закарпатських вин можна оцінити, відвідавши екскурсію по винних льохах з дегустацією в агропромисловій фірмі "Леанка" в селі Середньому. Тут випускаються сухі марочні та ігристі вина - Закарпатське, Бастардо, Мерло, Леанка, Стародавній замок, Каберне, Берегівське, Середнянське, Чарівниця Карпат, Кагор Український Сонце в бокалі, Троянда Закарпаття. По бажанню, можна придбати всі вподобані вина в магазині при заводі.

Детальніше »»»

Сироварня

4 Хуст (сироварня, центр лозоплетіння, страусина ферма, оленяча ферма)        - грн.

Надзвичайно насичена екскурсія з відвідуванням приватної сироварні за швейцарською технологією в селі Н.Селище, відвідуванням оленячої і страусиної ферм, та ценру лозоплетіння в селі Іза. Крім того, під час екскурсії за домовленістю можливо організувати відвідування канатної дороги з підняттям та фотографувванням на вершині.

Детальніше »»»

5 Екскурсія в гори з пікніком (гори: Пікуй або Гостра Гора) - грн.

Екскурсія в гори з пікніком

Просто справжня Карпатська екскурсія!

Це подорож в гори, надзвичайні та запам'ятовуючісь краєвиди навколо, свіже повітря, різноманітність квітів, ягід та грибів.

Наш підготовлений автомобіль для подорожей в гори підвезе всіх бажаючих до самого підніжжя гори і таким чином підкорити гору зможуть практично всі - від малих дітей і до літніх людей.

Ну а по завершенню сходження, тут же біля підніжжя підкореної вершини, буде організовано пікнік.

Детальніше »»»

Гора Пікуй

6 Туристичні піші походи в гори (гора Пікуй - 1405 м, гора Високий камінь - 836 м, гора Полонина Рівна - 1482 м) - вартість по домовленості з гідом

Ця екскурсія підійде людям, що люблять піші прогулянки, під час якої можна побачити природу Закарпаття у всій її різноманітності (флора Закарпаття налічує більше 2000 видів рослин).

Тут можна помилуватись прекрасними видами гір, вдихнути незабутній аромат смерек, почути шум листя букових дерев. Похід дає прекрасну можливість скористатися дарами природи і назбирати лісових ягід - корисну чорницю, ароматну малину, синяво-чорну солодку ожину, а також відчути себе справжнім грибником - в лісах багато білих грибів, підосиновиків, сироїжок, груздів.

Детальніше »»»

7 Велосипедні екскурсії

Організовуємо та проводимо вело-екскурсії на невеликі відстані від отелю, цікаві та захоплюючі розпові гіда-інструктора. Наприклад. Поїздка за селище Щербовець з красивими видами на гору Пікуй та гору Гостра. Або веломаршрут з відвідуванням збудованого в 1939 році бункеру з лінії захисту Арпада.

 

Минулі екскурсії »»»