Екскурсія в Мукачево та Берегове

Жденієво - Мукачево (замок) - Берегове (термальні джерела)

Мукачевський замок Паланок

У Закарпатті безліч старовинних архітектурних пам'ятників середньовіччя, серед яких є кам'яні замки, культові споруди. Мукачівський замок "Паланок" - пам'ятник архітектури і історії ХIII-XVII століть. У IХ-Х століттях тут була побудована невелика фортеця для охорони карпатських кордонів Київської Русі. Детальніше можна взнати тут - Замки Закарпаття.

Мукачевський замок Паланок

Термальні джерела в Береговому - це великий басейн просто неба, температура води в якому +34 градуси. Хіба хто зможе відмовити собі в задоволенні викупатись в теплій воді термальних джерел просто неба, особливо взимку!?

 

!  Під час екскурсії відвідується питомник з розведення диких кабанів та здійснюється додаткова екскурсія (+ грн.) в санаторій Карпати з розташованим на його території старовинним палацом австрійського графа Шенборна, пам'ятника архітектури XIX століття.

Палац графа Шенборна

Замок у Чинадієво

Мисливський палац графа Шенборна побудував граф Бугейм Шенборн в 1890-1895 роках. Будівля вважається одною із найкрасивіших серед усіх збережених замків Східної Європи. У палаці 365 вікон - за кількістю днів у році, 52 кімнати - за кількістю тижнів, 12 входів - за кількістю місяців. Двері входів та вікна над ними прикрашені вітражами на біблійну тематику. Над самою будівлею - 4 вежі різних форм. Озеро на території палацу було викопано у формі тодішньої Австро-Угорської імперії. З кінця квітня до початку травня тут цвіте сакура.

Озеро біля замку Шенборна

У 1945 році замок було реорганізовано у будинок відпочинку, а в 1958-му, після візиту Микити Хрущова, на його базі було відкрито перший в Україні кліматологічний санаторій "Карпати", який спеціалізувався на лікуванні серцево-судинних захворювань.


Новини по темі:

Карпатські скарби під загрозою, детальніше »»»