Екскурсії по Закарпаттю, що проводились раніше

Актуальні екскурсії »»»

Екскурсії - відмінний відпочинок і можливість пізнати Закарпаття

Ми організовуємо поїздки по визначних місцях Закарпаття і раніше пропонували наступні екскурсії:

1 Форелеве господарство - водопад "Воєводин" - пікнік

Водоспад Воєводин

Неймовірної красою та незбагненною потугою гірської стихії наділяють карпатські водоспади довкілля. Могутньою неугавні закликом лине їх гуркіт на довгі відстані, справляючи на чужинців незабутнє враження, відлякує непрошених і заспокоює силою власної грандіозність. Так, на тих, хто знайшов сюди стежину, чекає неймовірне задоволення, і вже не відпустить їх вода, а то й поманить в глибину спіненої невідомості.

Потужний потік крижаної води, починаючи свій шлях на полонині Руні (1479 м), утворює водопад Воєводін, який скидає свої води двома потоками з двадцатічетирехметровой висоти. Далі струмок впадає в річку Шипот, яка в свою чергу є притокою річки Тур'ї (басейн Ужа). Воєводін знаходитися в 16 км від села Тур'я-Поляна Перечинського району на території заповідника Шипіт.

Детальніше »»»

2 Центр Європи / Сироварня - Хуст (лозоплетіння, страусина ферма, оленяча ферма)

Географічний Центр Європи

Надзвичайно насичена екскурсія двох різновидів з відвідуванням або центру Європи за Раховим, або приватної сироварні за швейцарською технологією в селі Н.Селище. Відвідування оленячої і страусиної ферм, та ценру лозеплетіння в селі Іза залишаються спільними. Крім того, під час екскурсії через сироварню за домовленістю можливо організувати відвідування канатної дороги з підняттям та фотографувванням на вершині.

Центр Європи. У 1885-1887 роках географи Австро-Угорської імперії проводили геодезичні дослідження в Закарпатті (територія сучасної України) на предмет побудови залізниці дороги з Рахова в Сігет. Принагідно було з'ясовано, що в Верхнетісянській котловині може знаходитись центр Європи. Вчені з віденського цісарсько-королівська військово-географічного інституту після ретельного вивчення визначили місце передбачуваного географічного центру Європи, і в 1887 році був встановлений історичний знак з каменем. Латинська напис на постаменті голосують (у перекладі академіка Н. Тарасова):

Постійне точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним апаратом, який виготовлений в Австрії та Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений тут Центр Європи ... 1887

Кордони Європи, що використовувалися віденськими вченими для обчислень невідомі, але за описами приймалися до уваги крайні значення за широтою та довготою, після чого обчислювався геометричний центр.

Детальніше »»»

3 Туристичні піші походи в гори (гора Пікуй - 1405 м, гора Високий камінь - 836 м, гора Полонина Рівна - 1482 м) - вартість по домовленості з гідом В горах Закарпаття

Ця екскурсія підійде людям, що люблять піші прогулянки, під час якої можна побачити природу Закарпаття у всій її різноманітності (флора Закарпаття налічує більше 2000 видів рослин).

Тут можна помилуватись прекрасними видами гір, вдихнути незабутній аромат смерек, почути шум листя букових дерев. Похід дає прекрасну можливість скористатися дарами природи і назбирати лісових ягід - корисну чорницю, ароматну малину, синяво-чорну солодку ожину, а також відчути себе справжнім грибником - в лісах багато білих грибів, підосиновиків, сироїжок, груздів.

Детальніше »»»

4 Поїздка в Будапешт - 2 дні

За наявності закордонного паспорту Ви можете урізноманітити свою відпустку і відвідати столицю Угорщини, а також Токай (винні льохи) і Мішкольц (термальні печери).