Сон на бджолиних вуликах, "на бджолах"

Здоровий відпочинок 2 години на вуликах замінює 8 годин звичайного сну, природне відновлення і гармонізація роботи всього організму.

Сон на вуликах (ульетерапія) - це чудова комплексна терапія на цілий організм людини, що базуеться на її близькому контакті з бджолиною сім'єю. Це величезне біологічне магнітне поле, під діею якого відбуваеться вирівнювання порушень електромагнітного поля людини, внаслідок яких виникають різні захворювання. На організм людини великий позитивний вплив має не лише "живе" тепло бджолиної сім'ї, але й мікровібрації, які створюються змахами крилець бджіл, що діють як вібромасаж, що, у свою чергу, позитивно діє на нервову, кровоносну, м'язеву систему, створюючи умови для самокорегування функцій внутрішніх органів.

Вуликотерапія покращує діяльність серцево-судинної системи (відбувається стабілізація артеріального тиску, покращення мозкового та периферичного кровообігу, збільшення серцевого викиду), нервової та ендокринної системи (гармонізація балансу симпатичної та парасимпатичної нервової системи, оптимізація обмінних процесів), дихальної системи (за рахунок інгаляцій вуликового повітря, насиченого фітонцидами, прополісом, воском). Крім того, покращується психоемоційний статус людини, що відображається у знятті фізичної й емоційної втоми, підвищенні працездатності, посиленні очищення й регенерації тканин, підвищенні імунітету та реактивності й адаптогенності організму.

Сон на бджолиних вуликах

Основні проблеми які вирішує сон на вуликах:

 1. Болі в спині
  Запалення і защемлення нервів, радикуліт та інші захворювання, пов'язані з нервовою системою.
 2. Загальна слабкість і втома
  Аналізи говорять, що Ви абсолютно здорові, але при цьому відчуваєте себе не дуже добре
 3. Депресія, тривоги, страхи
  Страх і неспокій переслідують Вас, гальмуючи Ваш розвиток. Відсутність гармонії зі світом.
 4. У Вас порушений сон
  Безсоння, Ви забули, що таке глибокий сон, довго не можете заснути, постійно прокидаєтесь, і після сну не відчуваєте припливу сил.
 5. Ви не можете розслабитись
  Ви постійно перебуваєте в суєті, біганині і вирішенні проблем. Чи не отримуєте задоволення від життя.
 6. Вам хочеться забути про проблеми і усамітнитись
  Ви живете в дуже активному ритмі, але інколи трапляється так, що хочеться кинути все, змінити обстановку і забути про проблеми.

Для сну на вуликах побудований спеціальний Апідомік, в якому знаходяться одна пчололежанка над трьома великими вуликами. У кожному з вуликів живе близько 50 000 бджіл.

Бджолина сім'я має сильне біомагнітне поле, яке відновлює біополе людини, заряджає енергією, нормалізує всі функції організму і покращує імунітет. За короткий час сну на вуликах можна повністю відновити свої сили.

Великий позитивний вплив має не тільки "живе" тепло бджолиної сім'ї, а й мікровібрації, які створюються помахами крил бджіл. Вони діють на організм людини як вібромасаж. А монотонне гудіння заспокоює, розслаблює, знімає м'язові спазми і сприяє нормалізації кровообігу.

Бджоли вилітають назовні через льотки і не мають доступу в сам Апідомік.

Проведені медичні дослідження про вплив апітерапії на людину (Договір NL-11 ІІДР 08 від 21.04.08 р.) підтвердили, що: ульетерапія сприятливо діє на нервову, дихальну та серцево-судинну системи.

Правила безпеки:

 • Якщо у Вас були прояви алергічної реакції на укуси бджіл або на продукти бджільництва, наближення до бджіл категорично заборонено!
 • Бджоли дуже чутливі до запахів і до багатьох з них відносяться погано. Тому не підходьте до бджіл після вживання алкогольних напоїв. Не можна користуватися парфумами, ароматичною косметикою, маслами.

Сон на вуликах можливий лише в активний період (з травня по вересень).

Ціна

Сон на вуликах: 1 година - 100 грн. з людини.

Сон на бджолах

Дивіться також:

Ловля форелі на Закарпатті

Вам надається унікальна можливість власноруч зловити на вудку форель, яку запечуть на вугіллі і податут на стіл.
Форель - хижа і дуже обережна риба, що живе в гірських і проточних річках.

Детальніше »»»

Відпочинок в Карпатах з басейном

Якщо ви втомилися з дороги до місця відпочинку в нашому затишному куточку Закарпаття, перше що можна зробити вже прямо "на порозі" - це зануритись в басейн, наповнений свіжою джерельною водою що збігає з гір!
Для наших відпочиваючих в Карпатах кілька басейнів на будь-який смак =)

Детальніше »»»

Відпочинок в Закарпатті зимою

Біля готелю обладнана гірськолижна траса з великим бугельним підйомником та сніговими гарматами. Довжина траси становить 850м з перепадом висот у 140 м. Для дітей організована невелика траса з дитячим бугельним підйомником на 100 метрів. Також в готелі відкритий прокат гірськолижного спорядження: лижі з ботінками, сноуборди, сноублейди, санчата, тарілки.

Детальніше »»»